Вход
Не получаешь наши письма? Войди через соцсети! И по возможности измени свой email регистрации (например, на gmail).
Войти через социальные сети:
Напоминание пароля
Минуточку!
На обработку данных может уйти некоторое время: пожалуйста, ни на что не нажимай и не закрывай эту страницу; дождись результата.
Забыл пароль?
Авторизация пользователя

ICONFIT HydroBEEF Isolate 1000g

от -15%40.13€
Лучшая цена!
34.90 €
от -15%40.13€
34.90 €
Лучшая цена!
-15%40.13€
34.90 €
-15%40.13€
34.90 €
-15%40.13€
34.90 €
-15%40.13€
34.90 €
Лизинг
Период: В месяц:
Jõud & Kiirus – võtmesõnad lihaste arengus! Sa juba tead, et loomaliha on parim allikas lihaskasvuks vajaliku proteiini jaoks. Aga kuidas seda piisavas koguses ja kiiresti saada? Vastus on ICONFIT HydroBEEF Isolate! Väga kõrge proteiinisisaldusega HydroBEEF™ isolaat. 97% proteiini maitsestamata ja üle 87% maitsestatud variandis Eriti kiire imendumisega kvaliteetne proteiiniallikas. Laktoosivaba, Sojavaba.
Доставка
 • Доставка: 1 - 3 дней с момента покупки
 • Omniva: 2.30 €
 • Доставка обязательна!
Спецификация
 • Код продукта: 50204
Общие параметры
Производитель: Iconfit
Характеристики продукта
Категория: Протеины
Состав: Говяжий протеин
Состав: Без лактозы
Цели
Показания к применению: После тренировки
Показания к применению: Набор мышечной массы
Показания к применению: Восстановление
Описание
  Подробнее о предложении

   Mis on ICONFIT HydroBEEF™ Isolate?

    

   ICONFIT HydroBEEF™ Isolate annab Sulle loomalihast vaid parimad ja kõige kasulikumad osad – see on täiuslik proteiin, mis on saadud naturaalsest loomalihast täiesti hormoonivabalt. Selle toote eelis on puhtam tootmisprotsess ilma igasuguste kemikaalideta. Kasutatakse hoopis kõrget rõhku ja temperatuuri, et hüdrolüüsi teel kätte saada vajalikud kasulikud osad. Peale mitmete hüdrolüüsi ja filtreerimissammude kuivatatakse saadud mass ning valmib HydroBEEF™, milles on alles kõik vajalikud toitained, peptiidid, aminohapped, vitamiinid ja mineraalid. Tänu erilisele väljaarendatud tootmisprotsessile, on Sul seda lihtne seedida ning lahustub ja imendub kiiresti.

    

   HydroBEEF™ maitsestamata kujul sisaldab massiivselt 97% proteiini! Selles on vähe kaloreid, rasva ja null süsivesikut. Lisaks on see kergemini seeditav ja omandatav, kui näiteks piimast pärit vadakuvalk. Maitsestatud variantidesse oleme lisanud ka seedimisele kasulikku sigurijuurest pärit kiudainerikast Orafti inuliini ning maitsestasime segu supermaitsvaks!

    

    

   HydroBEEF™ on mitmeastmelise peptiidi vorm ja selles on kuhjaga hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA) leutsiin, isoleutsiin ja valiin, mis on hädavajalikud lihaste kasvuks ja arendamiseks. BCAA aitab treeningu ajal vähendada lihasväsimust, annab lihasrakkudele energiat ja seetõttu on ka peale treeningut taastumine kiirem. Teaduslikes uuringutes on ka võrreldud veiselihast saadud proteiini piimast pärit proteiinidega ning näitas, et testis olnud loomad kasvatasid veiseliha proteiiniga rohkem lihasmassi, kui piimaproteiinidega. Ja seda isegi siis, kui neile anti veiselihast saadud proteiini väiksemas koguses! HydroBEEF™ on täiesti uus evolutsiooniline tase treeningjärgses taastumises ja lihasmassi kasvatamises!

    

   Mida ICONFIT HydroBEEF+ Isolate sisaldab?

    

   Šokolaadi: HydroBEEF+ Isolaat, naturaalne kakaopulber, šokolaadi maitse ja lõhnaaine, päevalille letsitiin (u 1%), magusaine sukraloos.

     Maitsestamata: Puhas HydroBEEF+ Isolaat, päevalille letsitiin (u 1%) NB! Puhtal kujul on tegemist suhteliselt neutraalse maitsega 97% proteiinipulbriga, milles on pea olematu kogus rasva ja null süsivesikut. Sobib lisamiseks erinevatele jookidele ja söökidele.

   Руководство к использованию Смешайте 25гр (с небольшой горкой мерная ложка, прилагается в пакете) с ~200 мл воды до полного растворения в шейкере или миксером и тут же выпейте.
   Состав
   Toitained:25g100g 
   Energia Kcal/kJ102410 
   Valgud(g)24,297 
   Süsivesikud(g)00 
   Rasvad(g)0,52,0 
   Aminohapped:(g/100g) *Asendamatud (Essential)  ///BCAA
   Alaniin8,8Lüsiin*3,8
   Arginiin7,5Methioniin*0,9
   Aspargiinhape6,0Fenüülalaniin*2,3
   Tsüsteiin0,1Proliin12,0
   Glutamiinhape11,0Seriin3,4
   Glütsiin20,0Treoniin*7,0
   Histidiin*1,1Trüptofaan*0,36
   Isoleutsiin*///1,7Türosiin1,3
   Leutsiin*///3,7Valiin*///3,0

    

   Sisaldab:

    

   Šokolaadi: HydroBEEF™ Isolaat, kiudainerikas Orafti™ inuliin, naturaalne kakaopulber, šokolaadi maitse ja lõhnaaine, vahustumise vastane aine silikoon dioksiid, magusaine sukraloos.

    

   Maitsestamata: Puhas HydroBEEF™ Isolaat ilma lisanditeta. NB! Puhtal kujul on tegemist suhteliselt neutraalse maitsega 97% proteiinipulbriga, milles on pea olematu kogus rasva ja null süsivesikut. Sobib lisamiseks erinevatele jookidele ja söökidele, kuid shakeris puhtal kujul tekitab tavapärasest rohkem vahtu.

  Оценка и комментарии
  Счет за услугу
  Счет выставляет продавец данной услуги или товара, BodyVision OÜ, в момент их фактического получения покупателем.
  Возврат денег
  В данном случае действуют общие правила возврата денег и исключения, перечисленные в Условиях использования, размещенные по адресу www.minuvalik.ee/rules
  Подача претензий
  При наличии претензий к продавцу товара или услуги BodyVision OÜ используй платформу для решения споров между продавцом и покупателем, возникших в случае покупки через интернет: ec.europa.eu/consumers/odr/
  Продавец:
  BodyVision OÜ